четверг, 01 июня 2023

Дракон-волонтер Драгобрат допомагатиме збирати кошти на гуманітарку

PokerMatch запускає діджитал-амбасадора — дракона Драгобрата.

Віртуальний амбасадор Драгобрат стане талісманом українського покерного руму PokerMatch та активним кіберволонтером, який підтримує всі благодійні турніри бренду. 

У часи, коли всі українці об’єдналися заради спільної перемоги над ворогом, бренди просто не мають права стояти осторонь. Із перших днів війни бренд PokerMatch допомагає тим, хто цього найбільше потребує, і прагне, аби в цій допомозі взяли участь якомога більше спортсменів-покеристів. Саме з метою об’єднання компанія вирішила анонсувати свій новий талісман у вигляді кіберволонтера.

Дракон Драгобрат — це діджитальний персонаж, що став уособленням якостей усієї компанії PokerMatch. Головний герой — це своєрідний провідник у світ цікавих сучасних розваг, який знайомить аудиторію з покером та навколопокерним світом, розповідає про розважальні ігри та допомагає орієнтуватися в їх різноманітті.

У тяжкий для країни час дракон-захисник не може бути осторонь жахливих подій, адже він на стороні світла і добра. Поки українські «військові котики» борються за свободу України, кіберперсонаж у тилу працює над благодійними проєктами, які можуть підтримати військо й усіх українців.

Найяскравіші якості героя — швидкість, міцність, активність у громадському житті, інтерес до всього нового і, звичайно, готовність прийти на допомогу. Персонажу властиво все драйвове, азартне й нове. З’явився дракон біля підніжжя гори Стіг на Закарпатті.

«Ми відчуваємо відповідальність стати тим брендом, який зможе об’єднати наших гравців заради допомоги людям та якнайшвидшої перемоги над ворогом. Із перших днів війни ми бачимо, як об’єдналось усе українське та міжнародне покерне ком’юніті. Дракон Драгобрат стане своєрідним узагальнюючим образом усіх ініціатив компанії та транслюватиме актуальні проєкти бренду, в тому числі благодійні. Ім’я Драгобрат було обрано з декількох причин: по-перше, це український персонаж із максимальною етнічною ідентичністю (в команді PokerMatch дракона ми вже ласкаво прозвали дракотиком або драгокотиком). Родом він із високогірного урочища українських Карпат — Драгобрату. Характер дракона дещо войовничий, темпераментно-гуцульський, проте щирий та справедливий.” — коментує PR-директорка PokerMatch Інна Калініна.

Незабаром у бренд-амбасадора PokerMatch з’являться власні сторінки в соціальних мережах. Там дракон висвітлюватиме свою волонтерську діяльність.

На честь дракона Драгобрата командою PokerMatch уже ініційовано новий «Вогняний турнір» із призовим фондом у 200 000 гривень для гравців. Додатково 50 000 гривень буде передано на гуманітарну допомогу.

Деталі — на офіційному сайті компанії. 

З вогнем у серці - до перемоги!

Читайте также

В Москве женщина на розовом Jaguar задавила мужчину

Дарья ЗадохинаВ Москве женщина на розовом Jaguar задавила мужчину на пешеходном переходе. Об этом сообщает сайт m24.ruИнцидент произошел утром 27 ноября на Южнобутовской улице. За рулем автомобиля на

На развитие образования в Крыму потратят 60 млрд рублей, рассказал глава Минобразования РФ

Полный переход крымских школ на российские стандарты займет несколько лет. На эти цели в рамках Федеральной целевой программы развития Крыма и Севастополя до 2020 года будет выделено 60 млрд рублей,

Депутата Мирошниченко постигла «народная люстрация» (ВИДЕО)

Бывшего члена «Партии регионов», а теперь внефракционного Юрия Мирошниченка поймала толпа разъяренных митингующих под зданием Верховной Рады. На видео видно, что нардепу, который до последнего лоббиро

В Бурятии началась перепись бездомных

Операция «БОМЖ» — перепись людей, не имеющих определенного места жительства и рода занятий, началась в Бурятии, сообщает сайт республиканского МВД.Сотрудники полиции проведут рейды по рынкам, теплотр

В лаборатории впервые вырастили ткани пищевода

Несмотря на довольно высокую способность нашего организма к регенерации, с некоторыми повреждениями справиться мы все-таки не в состоянии. Именно поэтому развитие такого направления, как регенеративна