вторник, 16 августа 2022

У Німеччині придумали пиво, яке допомагає боротися з коронавірусом

Німецькі пивовари зварили пиво, яке, за їхніми словами, можна використовувати в боротьбі з коронавірусом замість вакцинації. 

Ідея належить Даріо Стієру та Давиду Гертлю. Своє пиво вони назвали Impfstoff, що у перекладі з німецької означає “вакцина”.

За словами хлопців, “їхнє пиво швидко та успішно позбавляє від страху перед COVID-19”. Щоправда, від самого коронавірусу напій не захищає, тому пивовари радять бути пильними і дотримуватися заходів безпеки.

 “Для максимального ефекту ми рекомендуємо приймати по чотири дози, тобто по чотири банки, кожні чотири години. Тоді пиво рятує від усіх страхів і тривог, пов’язаних із коронавірусом. Якщо результату немає, значить ви неправильно приймаєте наш препарат“, – розповів Давид Гертль.

Першу партію напою розкупили за 3,5 години. Хлопці розповіли, що дуже здивовані подібним ажіотажем, оскільки вони зробили пиво жартома і геть не планували заробляти на цій ідеї гроші. Головною метою творців “вакцинаційного пива” було змусити людей посміхнутися.

 “З вакцинацією відбувається якийсь хаос, препарату недостатньо, ті, кому необхідно робити щеплення, не хочуть цього робити. Тому ми вирішили дати людям привід посміятися. Ми вже рік не бачимо нічого, крім поганих новин. Хотілося б розірвати це порочне коло“, – заявив Даріо.

Читайте также

С июля пиво будет считаться в Украине алкоголем

Пиво в Украине приравняют к водке и коньяку, фото mademan.com Пиво с содержанием этилового спирта от 0,5% с 1 июля 2015 года в Украине будет приравнено к алкогольным напиткам. Об этом говорится в з

С сегодняшнего дня из ларьков пропадет все пиво

С 1 июля в Украине запрещено продавать пиво в ларькахС сегодняшнего дня для продажи пива требуется лицензия, поскольку отныне пиво приравнивается к алкогольным напиткам, которые запрещено реализовыват

Исчезнет ли пиво из ларьков: на какие хитрости идут продавцы

Продавцы говорят, что пиво подорожало из-за расходов на покупку лицензий на продажу Пиво, после вступления в силу закона о его причислении к алкогольным напиткам, потихоньку начинает исчезать из ларьк

Пиво после тренировок спортсменам советуют пить ученые

Неожиданные результаты получили ученые из университета Сент-Эндрюса после проведения собственных исследований. Мнение специалистов сходится в том, что организм спортсмена, после изнурительной трени