вторник, 16 августа 2022

Відомий на всю Європу покер-рум відзначить свій день народження благодійним турніром

Від локальної компанії до найбільшого покерного бренду Східної Європи.

Керівництво українського покер-руму PokerMatch завжди ставило собі за мету змінити сталу думку про покер. Сотні працівників були мотивовані поширенням ідеї про те, що покер – це такий же вид спорту, як, наприклад, футбол чи баскетбол. Проте з характерною відмінністю – інтелектуальний, а не фізичний.

За 6 років онлайн-рум створив лояльну спільноту гравців. Сотні тисяч користувачів за цей час стали частиною великої сім'ї PokerMatch та щодня отримують задоволення від гри, підвищуючи свою майстерність та виграючи величезні призові. Наша команда працює 24/7, щоб зробити гру на платформі максимально привабливою для любителів та професіоналів. 

Протягом 6 років найбільший покер-рум Східної Європи PokerMatch отримав багато нагород у профільних номінаціях та неодноразово потрапляв у шорт-листи найпрестижніших міжнародних конкурсів, серез яких SBC, IGB Affiliate та Sigma Europe Gaming Awards. Кожного року підтверджуючи цим, звання найкращого руму Східної Європи.

Цьогоріч за перемогу у найвідомішій Світовій серії з покеру WSOP боровся Євген Качалов — найуспішніший гравець в історії України та чинний амбасадор PokerMatch. Євген поставив за мету розповісти покерному світу про війну в Україні та допомогти своїми призовими постраждалим від війни українцям.

Відразу після початку повномасштабної війни PokerMatch відсторонив усіх гравців з росії від гри у покер-румі. Компанія призупинила роботу на території країни-агресора, також розірвала багато рекламних контрактів.

Наразі предмет особливої гордості в компанії — це створення власних благодійних ініціатив, серед яких Victory Cup та Ukrainian Glory Cup, і реакція покерного ком'юніті на них. Не сума коштів, які були переведені на гуманітарну допомогу постраждалим українцям (хоча вона доволі значна — наразі це понад 2 мільйонів гривень). 

Компанія відсвяткує визначну дату створення руму разом зі своїми клієнтами. Найкрупніший івент, який пройде 23 липня буде також благодійним — весь зібраний рейк PokerMatch відправить на гуманітарні потреби України у війні з агресором.

У найближчому майбутньому компанія продовжить ініціювати благодійні покерні проєкти для допомоги Україні у боротьбі з ворогом. За війну бренд навіть створив віртуального амбасадора дракона Драгобрата, який став талісманом PokerMatch та активним кіберволонтером, який підтримує всі благодійні турніри бренду.

PokerMatch продовжує й надалі натхненно просувати свою проукраїнську позицію на міжнародній арені. Наступні цілі – це проведення низки міжнародних офлайн турнірів в українських містах. Чекаємо на Victory Cup в Києві, Харкові, Одесі, Херсоні, Запоріжжі, а також в українському Криму.

Читайте также

Пол Маккартни присоединился к группе Джонни Деппа "Голливудские вампиры"

Пол Маккартни. фото:AFPЭкс-участник Beatles Пол Маккартни присоединится к рок-группе Элиса Купера, Джо Перри и Джонни Деппа "Голливудские вампиры", сообщает Billboard.Как сказано в продюсерском пресс-

Что принесут Украине новые налоги

Налоговые обязательства на практике не исполняет ни бизнес, ни государство. Фото: vkurse.ua Основную часть доходов государства составляют налоги и сборы (в бюджете-2015 их доля около 70%). Можно счи

Документ дня: «Мы — боевая пехота Владимира Путина»

Рамзан Кадыров предупредил тех, кто пытается вызвать хаос, панику и массовые беспорядкиРамзан Кадыров28 декабря глава Чечни Рамзан Кадыров выступил с программной речью на стадионе имени Султана Билимх

Самолет, летевший из Иркутска в Москву, сел в Новосибирске из-за недовольного стюардессами депутата и его спутника

Самолет, выполнявший рейс Иркутск-Москва, совершил вынужденную посадку в Новосибирске, чтобы высадить авиадебоширов. Один из двоих жителей Калининградской области, из-за неадекватного поведения кото

Какой будет погода осенью-2014 (инфографика)

Фото AFP Лето-2014 заканчивается: как говорит народная пословица, «Пришел Спас — готовь рукавички про запас». И хотя первый Спас празднуют 14 августа, а за окном сейчас жара, осень вступит в свои пр