понедельник, 22 июля 2024

Експертка з легалізації Маріанна Івасюк: корисні поради для українців у Польщі

Процес оформлення документів у рідній країні може забирати масу часу та нервів, а за кордоном це все ускладнюється ще й іншою мовою, законодавством та та особливостями місцевої бюрократії.

Експертка з легалізації іноземців у Польщі та власниця фірми MLegal World Маріанна Івасюк розповіла про ключові етапи легалізації та про те, які документи потрібно підготувати насамперед.

Маріанна Івасюк уже кілька років займається легалізацією. Перш ніж відкрити свою фірму рік тому, вона досконало вивчала польське законодавство. Закінчила навчання technik administracji, пройшла безліч курсів у різних вузькоспрямованих спеціалістів, а в даний час навчається у Польщі на юриста.

За рік роботи компанія Маріанни зарекомендувала себе на найвищому рівні. На сьогодні вже понад 200 осіб у процесі оформлення карти побиту, а це лише один із напрямків роботи MLegal World.

Процес легалізації у Польщі: основні етапи та документи

Карта побиту (karta czasowego pobytu) — це польський дозвіл на проживання, який дозволяє іноземцям легально перебувати в країні, працювати та подорожувати. Картка діє від одного до трьох років.

Для отримання тимчасового дозволу на перебування у Польщі необхідно мати відповідні підстави. Найпоширеніші з них включають працевлаштування, навчання, ведення власного бізнесу та проживання із сім'єю.

Деталі отримання картки можуть відрізнятись у різних воєводствах, і оскільки Маріанна Івасюк працює саме у Мазовецькому воєводстві, то розкриває деталі процесу на прикладі Варшави.

Щоб розпочати процес, необхідно заповнити відповідну заявку в системі Inpol та записатися на особисту співбесіду до офісу Urzędzie. Після цього розпочинається процес збирання всіх необхідних документів (перелік можна уточнити на офіційному сайті воєводства). У середньому, час очікування рішення у Варшаві становить 3 місяці, а на отримання фізичної картки зазвичай витрачається ще 3-4 місяці.

Для фізичних осіб зазвичай потрібно надати договір про працевлаштування та довідку про місце навчання. Однак слід пам'ятати, що конкретні вимоги можуть сильно змінюватись в залежності від індивідуальної ситуації кожного заявника. Для юридичних осіб необхідно надати документи, що підтверджують діяльність підприємства.

Послуги MLegal World

Колись Маріанна сама була на місці клієнта та отримала неякісну послугу з отримання карти побиту. Це й дало їй мотивацію самостійно вивчити закони та розібратися у процесі легалізації.

Пройшовши через складні ситуації, Маріанна Івасюк створила компанію, яка допомагає іншим спростити цей шлях та уникнути багатьох помилок. Тому в MLegal World надають повноцінний супровід клієнта: від аналізу його ситуації, збору документів та особистої зустрічі з представниками Urzędu.

Але детальне вивчення законодавства, збирання документів та заповнення необхідних заявок далеко не весь перелік послуг фірми. MLegal World допомагає клієнтам вирішувати будь-які складні та кризові ситуації. Завдяки своєму досвіду та напрацьованим зв'язкам, Маріанна Івасюк зі своїми співробітниками вирішує навіть термінові завдання із жорсткими дедлайнами та специфічними вимогами.

Окрім допомоги отримання карти побиту та відкриття візи в Польщу без особистої присутності в Україні, MLegal World займається консульським обліком, записом на зміну паспорта та заміною прав, реєстрацією авто та місця проживання (meldunek). Також до переліку сфер роботи фірми входить допомога в отриманні візи до Канади, США, Великобританії.

Читайте также

Получение кредита с плохой кредитной историей

Микрокредит – самый простой на сегодняшний день вариант выдачи займов частным лицам, обладающий простой системой расчета. Особенности такого займа заключаются в том, что он выдается малыми суммами на

Легкий путь к ослепительной улыбке

В современном мире на пути к получению идеально белой и красивой улыбки многие пациенты выбирают наиболее прогрессивные способы. Таким образом, посетители стоматологических клиник в последнее время вс

Получать образование все проще

Не секрет, что от написания курсовой работы для студентов зависит очень многое. Из-за несданной вовремя или же неправильно оформленной курсовой работы учащийся может запросто лишиться своего места в в

Как выбрать аквариум для рыбок

  Аквариум для рыбок – незаменимый атрибут любой комфортной современной квартиры. Для многих современных людей, аквариум является не только небольшим уголком природы, но и предметом интерьер

Кома (2017) Россия

Русское кино взбирается на новые высоты и фантастика – это жанр, в котором молодые российские режиссёры и сценаристы пытаются достичь космических высот. 2016-2017 стали настоящим прорывом для русской

Рекомендации новичкам по доставке грузов из Китая в Украину

Заказам всевозможных грузов из других стран практически всегда сопутствует определенный риск, степень которого зависит от огромного количества факторов. Однако при соблюдении полезных советов и рекоме