пятница, 26 апреля 2024

Олександр Бортник виборов першість серед юнаків на чемпіонаті світу з шахів

Олександр Бортник виборов першість серед юнаків на чемпіонаті світу з шахів. Він переміг у категорії до 18 років, на пів-очка випередивши індійського гросмейстера. Його тренери кажуть – не сумнівались, що Олександр здобуде на змаганнях високу винагороду. До шахів у хлопця справжній талант. Випуск ТСН.19:30 за 1 жовтня 2014 року

Українець Олександр Долгополов переміг славетного Рафаеля Надаля. Зійшлися тенісисти у професійному турнірі у Лондоні. Обом спортсменам гра далася не легко. Випуск ТСН.Ранок за 17 червня 2015 рокуR

Чоловіча збірна України з шахів обіграла російську

Чоловіча збірна України з шахів обіграла російську. Українські чоловіки прийняли переможну естафету від українських жінок. Цією перемогою наші шахісти успішно стартували на чоловічому командному че

Українець Олександр Долгополов вдруге переміг легенду світового тенісу Рафаеля Надаля

Українець Олександр Долгополов вдруге переміг легенду світового тенісу Рафаеля Надаля. Зійшлися тенісисти у професійному турнірі у Лондоні. Обом спортсменам гра далася не легко. Випуск ТСН.12:00 за

Випуск ТСН.19:30 за 15 жовтня 2014 року

Понад сотня бійців збройних сил та Нацгвардії опинилися в оточенні, гарячою точкою на мапі залишається селище Піски, у Львові родичі та бійці вимагають ротації вояків, стіна на кордоні між Україною т