суббота, 24 февраля 2018

Вишиті бісером ікони: особливості процесу роботи майстрів

Вишивання ікони із застосуванням бісеру – це натхненна і одухотворена реалізація таланту майстром.

Процес рукоділля потребує від вишивальниці відповідального підходу, з особливою ретельністю підбирається схема релігійної картини, адже тільки в такому разі майстрині із різним рівнем техніки зможуть розкрити в повній мірі свій творчий хист.

Однак не у всіх є час або талант до цього витонченого заняття. Придбати вишиті із бісеру ікони бажаючі можуть на https://zrk.in.ua/category/pictures/icons/beads. Однак в такому випадку виникає можливість ознайомитися лише з маленькою частинкою майстерно виконаних зображень релігійної тематики. Готові вишиті бісером ікони можна вибрати і придбати безпосередньо у майстрів, більшість із яких не вдаються до продажу через інформаційну мережу.

Ікони, вишиті бісером, відрізняє глибина позитивної енергетики. Крім цього, вони виглядають рельєфно і об’ємно. Витончена робота, що характеризується неповторними особливостями, дозволяє вишивальницям створювати рукотворні образи. Готові вироби відрізняються незрівнянною урочистістю.

Відповідальна підготовка

Майстриням, щоб вишити бісером ікону, потрібен не один день. Однак рукодільниці запевняють, що заняття настільки надихає та захоплює, що час пролітає швидко. Значно важливіше уважно підготуватися до процесу, обрати необхідне приладдя та якісні матеріали.

Дуже важливе значення має вибір схеми для вишивання. Значно полегшити роботу рукодільницям здатні заготовки або якісні набори, які придбати не проблема. Починати роботу варто тільки після вивчення опису, який дасть змогу визначити:

  • в якій клітинці потрібно пришивати першу намистинку;
  • напрямок стібків;
  • техніку вишивання ікони бісером.

Відмінність схеми вишивання ікони бісером – намистинками декорується виключно оздоблення і фон. Вишивання не зачіпає лики святих. Багато умільців, які готуються до вишивання ікони бісером і вибирають схему для рукоділля, починають роботу після отримання благословення.

Поради відносно техніки вишивання ікони бісером

Цілісною вишивка ікони вийде при умові дотримання єдиної спрямованості стібків. Багато також буде залежати від якості намистинок: ідеальною їх щільність буде при досконалій калібрації. Полотну об’ємність і цілісність придаватимуть фактура і відтінки.

Поради досвідчених майстрів дозволять краще зрозуміти техніку вишивання ікон:

  • Потрібно підбирати кольори намистинок у відповідності до інструкції, вишивати необхідно рядами, заповнюючи поступово клітинки канви. Якщо окремо нашивати намистинки, картина на релігійну тематику вийде неохайною.
  • Правильно потрібно здійснювати розрахунок довжини нитки, щоб її вистачило на цілий ряд. Прикріплення першої та останньої намистин здійснювати подвійними стежками. Це дозволить зміцнити вишивку та захистити її від передчасного послаблення ниток.
  • Використовувати в роботі потрібно тонку, але міцну нитку. Може трапитися, що вона заплутається, в такому випадку, щоб полегшити її вирівняння та забезпечити зміцнення, можна протягнути її по свічці для обробки воском.
  • Зручніше виконувати вишивання бісером ікони на спеціальному верстаті, рамці особливої конструкції або на п’яльцях. Обережно треба здійснювати натяг тканини, яка не повинна деформуватися, але бути міцно закріпленою.
  • При обробленні схеми вишивки зображення релігійної тематики, доцільно використовувати прозору лінійку. Вона дасть змогу підкреслити необхідний ряд. Інструмент також дозволить відстежувати виконанні рядки і визначати помилки.
  • Намистинки різного кольору є сенс зберігати під час роботи в окремих ємностях. Наявність під робочою поверхнею махрової тканини не дозволить намистинкам, що загубилися, котитися.

Завдяки відповідному оформленню вишиті схеми ікон будуть виглядати ідеальними. Вдало підібрана рамка підкреслить гармонію і піднесеність полотна. Вишивки ікон освячуються в храмі і наповнюють життя чудовими почуттями.

Читайте также

В 2015 году земляне увидят два лунных затмения

Фото: AFPВ этом году произойдут два лунных затмения. Первое ожидается уже 4 апреля, его смогут увидеть жители Западного полушария, а второе состоится 28 сентября. Об этом сообщает ТАСС со ссылкой на п

Губернатор Амурской области призвал не делать "спешных выводов и решений" по поводу убийства сотрудников местного управления Центробанка

Губернатор Амурской области Олег Кожемяко прокомментировал массовое убийство в здании главного управления Центробанка РФ в Благовещенске. Подозреваемым является заместитель руководителя управления Вл

Путин подарил двум детям щенков лабрадора

Щенки черного лабрадора. Архивное фотоСразу двое детей получили щенков лабрадора в подарок от российского президента. Их обладателями стали ученик четвертого класса из Северной Осетии и четырехлетняя

Под МИДом провели акцию в поддержку похищенного российскими спецслужбами активиста

Киеве, 26 ноября, у Министерства иностранных дел Украины состоялась акция, приуроченная ко дню рождения участника протестов против аннексии Крыма Александра Кольченко, который вынужден отмечать свое 2

Бесплатные приложения на 24 августа

этой рубрике публикуются краткие обзоры приложений из всех региональных App Store, которые становятся бесплатными на ограниченное время. Скачав приложение в рамках промо-акции его издателя, вы получае

Украинских политиков ждет люстрация

В ходе вчерашнего заседания Верховной Рады Украины был принят долгожданный закон об очищении власти, которым предусматривается обязательная проверка всех лиц, которые претендуют на должности в органах