среда, 20 ноября 2019

Європейська промисловість все ще знаходиться на глибокому спаді

Останні дані PMI показують, що виробничий сектор єврозони, як і раніше скорочується найшвидшими темпами за сім років. Найсерйозніший промисловий спад переважає Німеччина.

Коли економіка падає, населення дістає свої запаси валюти. Якщо ви плануєте обміняти гроші, то скористайтеся обмінним пунктом готівкової валюти https://obmin24.if.ua/. Ви можете переглянути курс в Івано-Франківську і забронювати його на 1 годину, а потім обміняти у відділенні. Якраз обмінка Івано-Франківськ зекономить ваш час!

У жовтні «промисловий» індекс PMI для єврозони залишився трохи вище 7-річного мінімуму, встановлений місяцем раніше на 45,9 бала був лише трохи вище, ніж спочатку повідомлялося, 45,7 бала і 45,7 бала записано в вересні. В такій ситуації обмін валют Івано-Франківськ до ваших послуг.

Індустрія єврозони в жовтні залишилася на найбільш глибокому спаді за останні сім років, що означає, що виробничий сектор буде сильно впливати на статистику ВВП в четвертому кварталі. Дані останнього опитування збігаються з квартальним спадом промислового виробництва більш ніж на 1%. Так прокоментував результати жовтневого опитування Кріс Вільямсон, головний економіст IHS Markit.

Промисловці зараз зосереджені на скороченні витрат, скорочення запасів і капітальних витрат, а також скорочення зайнятості. Саме звільнення працівників може стати каналом, через який спад в промисловості може поширитися на всю економіку єврозони. Дивіться вигідний курс валют в Івано-Франківську на сайті obmin24.if.ua. У третьому кварталі 2019 року зростання ВВП в єврозоні сповільнилося до 1,1%, що оголосив Євростат в четвер у річному обчисленні.

Німеччина залишається джерелом промислового спаду в Європі, де індекс PMI виріс з 10-річного мінімуму (41,7 пункту) до все ще сильно рецесивного рівня в 42,1 пункту. Економічна активність в промисловості Австрії (45,5 пункту), Іспанії (46,8 пункту, найнижчий показник за 6,5 років) і Італії (47,7 пункту) також знизилася. Виробничий сектор в Нідерландах стагнує (50,3 пункту, найнижчий результат за 6 років), Ірландії та Франції (по 50,7 пункту кожен). Найбільш яскравою крапкою на карті euroPMI була Греція з помірним зростанням на 53,5 пункту. Таким чином, завжди виручить курс валют чорний ринок Івано-Франківськ. 

Восени європейська промислова криза остаточно дійшла до нас. Наш індекс PMI зафіксував найбільше зниження за 3,5 року і найнижче значення за останні 10 років. Читання на рівні 45,6 бала сигналізує про серйозний спад і чітко повідомляє про зниження промислового виробництва в кінці 2019 року.

Все це відобразиться на запасах валюти у населення, тому варто заздалегідь забронювати курс, а тоді відправлятися в обмінний пункт. В обмін валют Івано-Франківськ забронювати курс можна дуже легко і швидко.

Індекс ділової активності розраховується на основі п'яти субіндексів: нові замовлення, виробництво, зайнятість, час доставки і інвентар придбаних товарів. Ці субіндекси створені на основі опитування, проведеного серед менеджерів, відповідальних за логістику в промислових компаніях. Зараз дивіться курс валют на сьогодні в Івано-Франківську на obmin24.if.ua. Зниження результатів нижче 50 пунктів свідчить про більш швидкому зниженні економічної активності в досліджуваному секторі. Тільки свідчення вище 50 балів вказують на економічне зростання.

Читайте также

Міліція та прокурори майже півтори доби намагаюся потрапити на базу «Торнадо» у Привіллі

Міліція та прокурори майже півтори доби намагаюся потрапити на базу «Торнадо» у Привіллі. Правоохоронці твердять, мають відповідну судову ухвалу. Та озброєні бійці всередину нікого не пускають. Нап

Принц Чарльз засмотрелся на откровенное декольте Ирины Шейк (фото)

Ирина Шейк. фото:instagramНа днях модель побывала в Букингемском дворце, где имела честь познакомиться с принцем Чарльзом – пишет ТСН.Принц в свою очередь тоже любезно пообщался с Ириной, даже немного

Дончанка: "Думала, что у вас и правда снегирей едят. Ошиблась"

В Украине уже не редкость, когда жители Донбасса и Луганщины, которые ранее отстаивали сторону боевиков, теперь стали патриотами. Зачастую перевоспитывают так называемых ватников украинские волонтеры.

Украина и Беларусь изучают возможность введения совместного контроля границы – Госпогранслужба

Леонид Мальцев и Виктор Назаренко. Фото: ГоспогранслужбаПредседатель Государственной пограничной службы Украины генерал-лейтенант Виктор Назаренко и председатель Государственного пограничного комитета

Калининградские зоологи просят не "спасать" детенышей тюленей с морского побережья

Ученые из Калининградского зоопарка написали обращение к жителям области, в котором просили не забирать детенышей тюленей с побережья. В марте жители несколько раз звонили в зоопарк с настойчивыми

Актриса Сальма Хайек ради новой роли сделала татуировку и научилась стрелять

Сальма Хайек AFP Мексиканско-американская актриса Сальма Хайек разделась ради роли в триллере "Эверли", премьера которого состоится в 2015 году.48-летняя актриса продемонстрировала поклонникам свою