суббота, 01 апреля 2023

Дракон-волонтер Драгобрат допомагатиме збирати кошти на гуманітарку

PokerMatch запускає діджитал-амбасадора — дракона Драгобрата.

Віртуальний амбасадор Драгобрат стане талісманом українського покерного руму PokerMatch та активним кіберволонтером, який підтримує всі благодійні турніри бренду. 

У часи, коли всі українці об’єдналися заради спільної перемоги над ворогом, бренди просто не мають права стояти осторонь. Із перших днів війни бренд PokerMatch допомагає тим, хто цього найбільше потребує, і прагне, аби в цій допомозі взяли участь якомога більше спортсменів-покеристів. Саме з метою об’єднання компанія вирішила анонсувати свій новий талісман у вигляді кіберволонтера.

Дракон Драгобрат — це діджитальний персонаж, що став уособленням якостей усієї компанії PokerMatch. Головний герой — це своєрідний провідник у світ цікавих сучасних розваг, який знайомить аудиторію з покером та навколопокерним світом, розповідає про розважальні ігри та допомагає орієнтуватися в їх різноманітті.

У тяжкий для країни час дракон-захисник не може бути осторонь жахливих подій, адже він на стороні світла і добра. Поки українські «військові котики» борються за свободу України, кіберперсонаж у тилу працює над благодійними проєктами, які можуть підтримати військо й усіх українців.

Найяскравіші якості героя — швидкість, міцність, активність у громадському житті, інтерес до всього нового і, звичайно, готовність прийти на допомогу. Персонажу властиво все драйвове, азартне й нове. З’явився дракон біля підніжжя гори Стіг на Закарпатті.

«Ми відчуваємо відповідальність стати тим брендом, який зможе об’єднати наших гравців заради допомоги людям та якнайшвидшої перемоги над ворогом. Із перших днів війни ми бачимо, як об’єдналось усе українське та міжнародне покерне ком’юніті. Дракон Драгобрат стане своєрідним узагальнюючим образом усіх ініціатив компанії та транслюватиме актуальні проєкти бренду, в тому числі благодійні. Ім’я Драгобрат було обрано з декількох причин: по-перше, це український персонаж із максимальною етнічною ідентичністю (в команді PokerMatch дракона ми вже ласкаво прозвали дракотиком або драгокотиком). Родом він із високогірного урочища українських Карпат — Драгобрату. Характер дракона дещо войовничий, темпераментно-гуцульський, проте щирий та справедливий.” — коментує PR-директорка PokerMatch Інна Калініна.

Незабаром у бренд-амбасадора PokerMatch з’являться власні сторінки в соціальних мережах. Там дракон висвітлюватиме свою волонтерську діяльність.

На честь дракона Драгобрата командою PokerMatch уже ініційовано новий «Вогняний турнір» із призовим фондом у 200 000 гривень для гравців. Додатково 50 000 гривень буде передано на гуманітарну допомогу.

Деталі — на офіційному сайті компанії. 

З вогнем у серці - до перемоги!

Читайте также

В Генштабе рассказали, у кого будут изымать технику для нужд армии

Фото: АР У физических лиц технику изымать не будутПрежде всего военным нужны грузовики различного класса и инженерная техника.Глава пресс-службы Генштаба Владислав Селезнев сообщил, что ответственными

Зюганов захотел поговорить с Путиным о переносе выборов в Думу

Геннадий ЗюгановЛидер КПРФ Геннадий Зюганов, выступая перед журналистами в среду, 10 июня, заявил о необходимости обсудить возможный перенос парламентских выборов 2016 года с президентом Владимиром Пу

"До выборов Яценюка точно никто не тронет": грядущие перестановки в Кабмине и интриги в коалиции

Яценюк остается премьером, минимум, до осени. Фото: AFPВереница скандалов с громкими отставками чиновников-экспатов – первого заместителя министра экономического развития Айвараса Абромавичуса, гарвар

Олланд хочет устроить Порошенко и Путину внезапное рандеву

Петр Порошенко и Владимир Путин могут встретиться еще до Генассамблеи ООН. Фото: AFPПрезидент Франции Франсуа Олланд инициирует встречу лидеров "нормандской четверки" по украинскому вопросу в Париже д

Кремль выдвигает Украине невыполнимые требования по Донбассу - СМИ

Кремль в рамках своей трактовки Минских соглашений выдвигает Украине невыполнимые требования, в частности, прямые переговоры с так называемыми ДНР и ЛНР.Об этом рассказал источник в парламентской фрак