пятница, 29 сентября 2023

Як компанії заміняють корпоративи у війну - досвід PokerMatch

Від локальної компанії до найбільшого покерного бренду Східної Європи. Компанія PokerMatch свою 6 річницю вирішила відсвяткувати великим благодійним внеском на допомогу постраждалим від війни українцям.

Керівництво українського покер-руму PokerMatch завжди ставило собі за мету змінити сталу думку про покер. Сотні працівників були мотивовані поширенням ідеї про те, що покер – це такий же вид спорту, як, наприклад, футбол чи баскетбол. Проте з характерною відмінністю – інтелектуальний, а не фізичний.

За 6 років онлайн-рум створив лояльну спільноту гравців. Сотні тисяч користувачів за цей час стали частиною великої сім'ї PokerMatch та щодня отримують задоволення від гри, підвищуючи свою майстерність та виграючи величезні призові. Наша команда працює 24/7, щоб зробити гру на платформі максимально привабливою для любителів та професіоналів. 

Протягом 6 років найбільший покер-рум Східної Європи PokerMatch отримав багато нагород у профільних номінаціях та неодноразово потрапляв у шорт-листи найпрестижніших міжнародних конкурсів, серез яких SBC, IGB Affiliate та Sigma Europe Gaming Awards. Кожного року підтверджуючи цим, звання найкращого руму Східної Європи.

Цьогоріч за перемогу у найвідомішій Світовій серії з покеру WSOP боровся Євген Качалов — найуспішніший гравець в історії України та чинний амбасадор PokerMatch. Євген поставив за мету розповісти покерному світу про війну в Україні та допомогти своїми призовими постраждалим від війни українцям.

Відразу після початку повномасштабної війни PokerMatch відсторонив усіх гравців з росії від гри у покер-румі. Компанія призупинила роботу на території країни-агресора, також розірвала багато рекламних контрактів.

Наразі предмет особливої гордості в компанії — це створення власних благодійних ініціатив, серед яких Victory Cup та Ukrainian Glory Cup, і реакція покерного ком'юніті на них. Не сума коштів, які були переведені на гуманітарну допомогу постраждалим українцям (хоча вона доволі значна — наразі це понад 2 мільйонів гривень). 

Компанія відсвяткує визначну дату створення руму разом зі своїми клієнтами. Найкрупніший івент, який пройде 23 липня буде також благодійним — весь зібраний рейк PokerMatch відправить на гуманітарні потреби України у війні з агресором.

У найближчому майбутньому компанія продовжить ініціювати благодійні покерні проєкти для допомоги Україні у боротьбі з ворогом. За війну бренд навіть створив віртуального амбасадора дракона Драгобрата, який став талісманом PokerMatch та активним кіберволонтером, який підтримує всі благодійні турніри бренду.

PokerMatch продовжує й надалі натхненно просувати свою проукраїнську позицію на міжнародній арені. Наступні цілі – це проведення низки міжнародних офлайн турнірів в українських містах. Чекаємо на Victory Cup в Києві, Харкові, Одесі, Херсоні, Запоріжжі, а також в українському Криму.

Читайте также

Дракон-волонтер Драгобрат допомагатиме збирати кошти на гуманітарку

PokerMatch запускає діджитал-амбасадора — дракона Драгобрата.Віртуальний амбасадор Драгобрат стане талісманом українського покерного руму PokerMatch та активним кіберволонтером, який підтримує всі бла

Відомий на всю Європу покер-рум відзначить свій день народження благодійним турніром

Від локальної компанії до найбільшого покерного бренду Східної Європи.Керівництво українського покер-руму PokerMatch завжди ставило собі за мету змінити сталу думку про покер. Сотні працівни

Легкий путь к ослепительной улыбке

В современном мире на пути к получению идеально белой и красивой улыбки многие пациенты выбирают наиболее прогрессивные способы. Таким образом, посетители стоматологических клиник в последнее время вс

Комплект грм renault kangoo — важность корректной эксплуатации, особенности использования и большой ассортимент на сайте «Bus-Shop»

Рено Кенго – одна из самых популярных коммерческих моделей машины. Наряду с немцами, японцами, американцами, итальянцами французы тоже умеют создавать надежные, безопасные и стильные автомобили.В этом

Кома (2017) Россия

Русское кино взбирается на новые высоты и фантастика – это жанр, в котором молодые российские режиссёры и сценаристы пытаются достичь космических высот. 2016-2017 стали настоящим прорывом для русской