вторник, 19 марта 2019

Здоровий сон з правильним ортопедичним матрацом

Від якості сну залежить здорове фізичне та психологічне самопочуття.

Хороший матрац здатен створити умови для приємного відпочинку та забезпечити необхідну підтримку тіла. На ринку доступні різновидності цих спальних атрибутів в доволі варіативному діапазоні. Але до групи найбільш популярних, без сумніву, відносяться ортопедичні матраци.

Модель варто підбирати кожній людині індивідуально. При цьому, в пошуках оптимального варіанту, майбутні власники спальних атрибутів прагнуть не переплатити. Наприклад, мешканці «західної столиці України» використовують для цього часто запит ортопедичні матраци Львів. Тому що в такому випадку найпростіше знайти якісну модель по демократичній ціні.

Популярні типи

Варто виділити два популярні типи ортопедичних матраців:

  • Пружинні. Жорсткість конструкції залежить від розміру та кількості пружин. Моделі добре підлаштовуються під фігуру та чудово підтримують тіло. Мова йде про матраци з блоком незалежних пружин.
  • Безпружинні. В них відсутній жорсткий каркас. Використовуються різні наповнювачі, що впливає на жорсткість.

Найбільш популярними наповнювачами для безпружинних моделей виступають:

  • Поролон. Його жорсткість залежить від виду. Якісну модель з даним наповнювачем важко знайти.
  • Повсть. Натуральний матеріал, характеризується міцністю та пружністю.
  • Кокосова койра. Такі матраці найбільш жорсткі. Їх можна використовувати  людям, яких турбують проблеми із хребтом. Моделі можуть бути зм’якшені пінополіуретаном або латексом.

Оцінка параметрів вибору

В процесі вибору ортопедичного матрацу варто звертати увагу на кілька важливих параметрів:

  • Жорсткість. Це одна з найважливіших характеристик. Жорсткі матраци призначені для людей, яких турбують проблеми із хребтом. Якщо модель підбирається для профілактики, варто обирати атрибут середньої жорсткості.
  • Стан здоров’я. Дати універсальні рекомендації в даному аспекті неможливо. Хорошим рішенням перед покупкою стане рекомендація ортопеда.
  • Вага людини. Люба модель здатна витримувати певне навантаження. Для виробів із пружинами максимальне значення звичайно досягає 120-130 кг. Безпружинні матраці здатні витримувати дещо більше навантаження.
  • Вік. Молодим людям варто обирати (бажано, після консультації ортопеда) жорсткі моделі, тоді як більш віковим споживачам - матраци з м’якою поверхнею.

Враховуючи, що вартість спальних атрибутів даного типу не можна назвати низькою, до їх вибору треба підходити добре підготовленими. Адже від матрацу буде залежати якість відпочинку і відновлення.

Читайте также

Китай приветствовал перемирие на Донбассе

В Министерстве иностранных дел Китая надеются, что все стороны военного конфликта на Донбассе предпримут шаги для внедрения Минских соглашений.Как сообщает пресс-служба МИД Китая, об этом заявила офиц

Европейские игры. Синхронистки Нарежная и Яхно – бронзовые призеры в дуэтах

Сегодня, 15 июня, в Баку (Азербайджан) проходит третий день I Европейских игр. Украинские синхронистки Яна Нарежная и Елизавета Яхно в соревнованиях дуэтов завоевали бронзовые медали, набрав в сумме з

У Лук’янівському СІЗО столиці голодний протест

У Лук’янівському СІЗО столиці голодний протест. До нього вдався один з підсудних - Олександр Талалаєв. Майже 10 днів чоловік нічого не їсть. Просить звернути на нього увагу і допомогти. Випуск ТСН.

В Виннице водитель на ВАЗе сбил школьницу

В Виннице водитель на ВАЗе сбил школьницу. Фото: volynnews.comВ Виннице водитель автомобиля "ВАЗ 21093" сбил 13-летнюю школьницу. Об этом сообщили в пресс-службе УМВД Украины в Винницкой области.ДТП п