четверг, 26 апреля 2018

Здоровий сон з правильним ортопедичним матрацом

Від якості сну залежить здорове фізичне та психологічне самопочуття.

Хороший матрац здатен створити умови для приємного відпочинку та забезпечити необхідну підтримку тіла. На ринку доступні різновидності цих спальних атрибутів в доволі варіативному діапазоні. Але до групи найбільш популярних, без сумніву, відносяться ортопедичні матраци.

Модель варто підбирати кожній людині індивідуально. При цьому, в пошуках оптимального варіанту, майбутні власники спальних атрибутів прагнуть не переплатити. Наприклад, мешканці «західної столиці України» використовують для цього часто запит ортопедичні матраци Львів. Тому що в такому випадку найпростіше знайти якісну модель по демократичній ціні.

Популярні типи

Варто виділити два популярні типи ортопедичних матраців:

  • Пружинні. Жорсткість конструкції залежить від розміру та кількості пружин. Моделі добре підлаштовуються під фігуру та чудово підтримують тіло. Мова йде про матраци з блоком незалежних пружин.
  • Безпружинні. В них відсутній жорсткий каркас. Використовуються різні наповнювачі, що впливає на жорсткість.

Найбільш популярними наповнювачами для безпружинних моделей виступають:

  • Поролон. Його жорсткість залежить від виду. Якісну модель з даним наповнювачем важко знайти.
  • Повсть. Натуральний матеріал, характеризується міцністю та пружністю.
  • Кокосова койра. Такі матраці найбільш жорсткі. Їх можна використовувати  людям, яких турбують проблеми із хребтом. Моделі можуть бути зм’якшені пінополіуретаном або латексом.

Оцінка параметрів вибору

В процесі вибору ортопедичного матрацу варто звертати увагу на кілька важливих параметрів:

  • Жорсткість. Це одна з найважливіших характеристик. Жорсткі матраци призначені для людей, яких турбують проблеми із хребтом. Якщо модель підбирається для профілактики, варто обирати атрибут середньої жорсткості.
  • Стан здоров’я. Дати універсальні рекомендації в даному аспекті неможливо. Хорошим рішенням перед покупкою стане рекомендація ортопеда.
  • Вага людини. Люба модель здатна витримувати певне навантаження. Для виробів із пружинами максимальне значення звичайно досягає 120-130 кг. Безпружинні матраці здатні витримувати дещо більше навантаження.
  • Вік. Молодим людям варто обирати (бажано, після консультації ортопеда) жорсткі моделі, тоді як більш віковим споживачам - матраци з м’якою поверхнею.

Враховуючи, що вартість спальних атрибутів даного типу не можна назвати низькою, до їх вибору треба підходити добре підготовленими. Адже від матрацу буде залежати якість відпочинку і відновлення.

Читайте также

В бюджете США на 2016 год заложено более 500 миллионов долларов для Украины

Фото: Getty Images В бюджете США на 2016 год заложено более $500 млн на помощь УкраинеСредства предназначаются для проведения экономических реформ, продвижения демократии и на усилия по борьбе с корру

Фигуранты дела о катастрофе на Саяно-Шушенской ГЭС попали под амнистию в честь 70-летия Победы

Амнистия к 70-летию Победы, которая уже освободила от наказания фигурантов некоторых громких дел, вновь стала предметом обсуждения после того, как помилованы были осужденные по делу о катастрофе на С

Скандальный заместитель Авакова в отпуске и с него на должность не вернется - Сюмар

Замешанный в истории с избиением журналистов заместитель министра МВД Сергей Чеботарь должен уйти в отставку, а поэтому, скорее всего, он не вернется с отпуска, в котором сейчас находится.Об этом в пр

Как живут семьи, разделенные войной на Донбассе

Зона конфликта на Донбассе. Для многих украинских семей стала настоящим яблоком раздора. Фото AFPКонфликт на востоке страны затронул едва ли не каждого украинца. Но многие семьи война буквально раздел

Женская сборная Украины по биатлону укрепилась на 5-м месте в Кубке наций

Сегодня, 11 марта, в Контиолахти (Финляндия) на чемпионате мира по биатлону состоялась женская индивидуальная гонка на 15 км с четырьмя огневыми рубежами.С учетом ее результатов в общем зачете Кубка м

Штаб Ахметова возобновляет работу пунктов выдачи помощи в Донецке

Выдача помощи детям на стадионе Донбасс Арена. Фото: пресс-центр. Сегодня, 21 января, Гуманитарный штаб Рината Ахметова возобновляет работу пункта выдачи гуманитарной помощи на стадионе "Донбасс Аре