пятница, 14 декабря 2018

Здоровий сон з правильним ортопедичним матрацом

Від якості сну залежить здорове фізичне та психологічне самопочуття.

Хороший матрац здатен створити умови для приємного відпочинку та забезпечити необхідну підтримку тіла. На ринку доступні різновидності цих спальних атрибутів в доволі варіативному діапазоні. Але до групи найбільш популярних, без сумніву, відносяться ортопедичні матраци.

Модель варто підбирати кожній людині індивідуально. При цьому, в пошуках оптимального варіанту, майбутні власники спальних атрибутів прагнуть не переплатити. Наприклад, мешканці «західної столиці України» використовують для цього часто запит ортопедичні матраци Львів. Тому що в такому випадку найпростіше знайти якісну модель по демократичній ціні.

Популярні типи

Варто виділити два популярні типи ортопедичних матраців:

  • Пружинні. Жорсткість конструкції залежить від розміру та кількості пружин. Моделі добре підлаштовуються під фігуру та чудово підтримують тіло. Мова йде про матраци з блоком незалежних пружин.
  • Безпружинні. В них відсутній жорсткий каркас. Використовуються різні наповнювачі, що впливає на жорсткість.

Найбільш популярними наповнювачами для безпружинних моделей виступають:

  • Поролон. Його жорсткість залежить від виду. Якісну модель з даним наповнювачем важко знайти.
  • Повсть. Натуральний матеріал, характеризується міцністю та пружністю.
  • Кокосова койра. Такі матраці найбільш жорсткі. Їх можна використовувати  людям, яких турбують проблеми із хребтом. Моделі можуть бути зм’якшені пінополіуретаном або латексом.

Оцінка параметрів вибору

В процесі вибору ортопедичного матрацу варто звертати увагу на кілька важливих параметрів:

  • Жорсткість. Це одна з найважливіших характеристик. Жорсткі матраци призначені для людей, яких турбують проблеми із хребтом. Якщо модель підбирається для профілактики, варто обирати атрибут середньої жорсткості.
  • Стан здоров’я. Дати універсальні рекомендації в даному аспекті неможливо. Хорошим рішенням перед покупкою стане рекомендація ортопеда.
  • Вага людини. Люба модель здатна витримувати певне навантаження. Для виробів із пружинами максимальне значення звичайно досягає 120-130 кг. Безпружинні матраці здатні витримувати дещо більше навантаження.
  • Вік. Молодим людям варто обирати (бажано, після консультації ортопеда) жорсткі моделі, тоді як більш віковим споживачам - матраци з м’якою поверхнею.

Враховуючи, що вартість спальних атрибутів даного типу не можна назвати низькою, до їх вибору треба підходити добре підготовленими. Адже від матрацу буде залежати якість відпочинку і відновлення.

Читайте также

Матч чемпионата Украины "Шахтер" – "Сталь" состоится в Киеве на стадионе имени Банникова

Стадион имени БанниковаДонецкий "Шахтер" обратился в Премьер-лигу с просьбой разрешить провести матч 8-го тура Лиги Пари-Матч c днепродзержинской "Сталью" 19 сентября 2015 года в Киеве на стадионе "УТ

СМИ нашли жителя Владивостока, который сообщил в полицию о съевшей польских гусей соседке

Жителей России взбудоражила информация о доносе, который якобы был написан жителем Владивостока. Некий мужчина 1964 года рождения обратился в полицию с сообщением о том, что его соседи злоупотребляют

Лідер ДНР Захарченко заявив цього тижня, що хоче бачити ДНР окремою державою

Лідер ДНР Захарченко заявив цього тижня, що хоче бачити ДНР окремою державою. Чи стали б люди, які хочуть господарювати на якійсь землі, її розкрадати і нищити? Підірвані дороги, колії, мости, лето

Біля навчального табору Правого сектора пролунав постріл

Біля навчального табору Правого сектора пролунав постріл. За словами речниці Добровольчого українського корпусу Алли Мегель, поцілили в машину з журналістами і бійцями на блокпосту біля Новоселівки

Совершаем переход к скоромному: без мяса, а с овощами, рыбой и кашами

Пасхальное застолье. Наедаемся до отвала только глазами, а желудок держим в тонусе и наполняем его постепенно.Страстная, последняя неделя Великого поста вот-вот закончится. Всем постившимся можно буде

NASA запустило в космос спутник за миллиард долларов

В NASA рассказали о новом проекте. Фото: AFP NASA запустило в космос ракету с новым спутником для сверхточного определения влажности почв на Земле. Его разработка и производство вместе со стоимо